Velika

velika 1

Velika kahvaltı menüsüyle, güne enfes lezzetlerle dolu bir başlangıç yapmaya davetlisiniz. Menünün yıldızlarından biri olan Menemen ya da sahanda yumurta seçenekleriyle, damaklarınıza şölen yaşatıyoruz. İster sade, isterseniz peynirli ya da sucuklu olarak tercih edebilirsiniz. Tercih sizin, lezzet garantili!

Peynir tabağında, ezine, mihaliç peyniri ve kaşar gibi birbirinden leziz peynirler sizi bekliyor. Bu zengin çeşitlilikle kahvaltınıza tat katarken, bal ve kaymak arasındaki eşsiz uyumu keşfedeceksiniz.

Boşnak böreği, enfes tadı ve çıtır çıtır dokusuyla kahvaltınıza ayrı bir lezzet katacak. Kaymaklı kırmızı biber ise eşsiz bir lezzet deneyimine davet ediyor.

Soka ve Ajvar ile Balkan mutfağından izler sunuyoruz. Bu lezzetli soslar, kahvaltınızı farklı bir boyuta taşıyor. Siyah ve yeşil zeytinler, sofranızı renklendirirken, yeşillik tabağı da tazelik ve ferahlık katıyor.

Köy tereyağı, doğallığın ve lezzetin simgesi olarak sofranızda yer alıyor. İki çeşit reçel, tatlı mı tatlı seçenekler sunarken, meyve kuruları ise vitamin deposu olarak kahvaltınıza sağlık katıyor.

Ve tabii ki, Türk kahvaltılarının vazgeçilmezi çay! Kişi başına üç bardak çayla, kahvaltınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Naga Putrika’nın Velika kahvaltı menüsü, zengin seçenekleriyle damakları şenlendiriyor. Eşsiz lezzetlerle dolu bu kahvaltı deneyimini yaşamak için sizi Naga Putrika’ya bekliyoruz. Afiyet olsun ve keyifli kahvaltılar dileriz!

Menüdekiler

Diğer Kahvaltı Menüleri